+420 777005566

O společnosti

Vážení návštěvníci,
rád bych Vám představil realitní kancelář Atrium Real Estate s.r.o. . Jsme společnost, která působí na našem realitním trhu od roku 1993, jejíž působnost je především v Praze a Středočeském kraji.

Zprostředkováváme a poskytuje nejkvalitnější služby jak fyzickým osobám tak i společnostem. Poskytujeme kompletní servis při koupi, pronájmu a prodeji nemovitostí u novostaveb i u secondhandových obchodů pro české i pro zahraniční klienty.

S našimi obchodními partnery zdarma zajišťujeme finanční poradenství a smluvní dohody s bankami, pro usnadnění získání hypotéky pro Vás nebo Vaši firmu, a to za těch nejvýhodnějších podmínek.

Náš profesionální tým plně rozumí potřebám, které jsou spojeny s realitním servisem.Nezáleží, zda kupujete nemovitost za účelem vlastního bydlení nebo jako investici. Naši specialisté Vám pomohou najít nejlepší řešení při koupi, prodeji či pronájmu nemovitostí.

Na trhu, kde je velká nabídka i poptávka, je pro nás nejdůležitější osobní přístup ke každému z klientů a jejich důvěra v naši společnost. Zajistíme to, co skutečně požadují, plníme jejich očekávání a krok za krokem společně procházíme celým procesem – koupí, prodejem nebo pronájmem nemovitosti.

Prohlédněte si naše internetové stránky a neváhejte nás kontaktovat přímo s Vašimi dotazy či požadavky.

Těším se na spolupráci.
Za Atrium Real Estate s.r.o.

Aleš Kratochvíl
ředitel společnosti