+420 777005566

Kariéra

Kdo jsme

ATRIUM Real Estate® je realitní společnost působící na trhu od roku 2004 a je součástí významné finanční a investiční skupiny KKP (Kilcullen Kapital Partners a.s.).

Jsme profesionály na trhu s nemovitostmi dodržující ty nejpřísnější pravidla v obchodu, slušného chování a samozřejmě seriózního přístupu ke klientům. Vlastníme a využíváme sofistikovaný interní komunikační systém umožňující pracovat obchodníkům kdykoli a z jakéhokoli místa na světě. Jsme realitní společností s vlastním právním oddělením.

Koho hledáme

Jsme ideálním partnerem pro schopné, pracovité a motivované lidi. Umíme naslouchat jejich nápadům i připomínkám.

Budeme mít o Vás zájem, pokud jste:

  • ochotni učit se novým věcem a rozšiřovat své znalosti a dovednosti
  • samostatní a sebevědomí
  • komunikativní a pracovití
  • skutečným profesionálem nebo se jím chcete stát

Dejte nám o sobě vědět, my Vám dáme příležitost. Naše nabídka není určena pouze lidem, kteří hledají práci na plný úvazek, ale i Vám, kteří se chtějí práci v realitách věnovat ve svém volném čase. Pro všechny, kteří se stanou členy týmu ATRIUM Real Estate®, jsou otevřené široké možnosti profesního růstu, možnosti vybudovat si vlastní tým a realizovat se v jednom z nejvíce se rozvíjejícím odvětví trhu ČR.

Být součástí ATRIUM Real Estate® znamená být součástí silné a nezávislé realitní společnosti s komplexním zázemím a pracovat v profesionálním týmu odborníků.

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, prosím, zašlete Vaše CV na info@atriumrealestate.cz nebo volejte na tel.: 777-005-566, kde se s Vámi dohodneme na dalším postupu.


Sídlo společnosti:
ATRIUM Real Estate s.r.o.
Počernická 272/96, 108 00 Praha 10
www.atriumrealestate.cz