+420 777005566

2 RD na klíč - živanice - nerad

Vážení klienti. Máme pro Vás exklusivní nabídku výstavby 2 rodinných domů v obci Nerad. Zde podrobné info o tomto projektu:
O projektu:
Útulný moderní domov v klidném prostředí malé české vesničky poblíž dvou velkých měst už nemusí být pouze Vaším snem. Nabízíme Vám projekt 2 samostatných rodinných domů v klidném prostředí obce Nerad. Nerad je přiléhající k obci Živanice, která nabízí svým obyvatelům veškerou občanskou vybavenost: školku, školu, obchod s potravinami, poštu, zahradnictví a dětské hřiště. Pokud vedete aktivní život, Nerad Vás mile překvapí svou pestrou škálou volnočasových aktivit, ale také svou chytrou strategickou polohou 9 km od Pardubic a pouhých 20 km je vzdálený Hradec Králové. Domy zkolaudovány, jeden dům prodaný a obydlený, druhý již zarezervovaný.Popis projektu a dispozice:
Projekt nabízí celkem 2 dvoupodlažní nízkoenergetické domy s jednoduchou moderní architekturou s čistou užitnou plochou 130 m2. Domy jsou stavěné takzvaně na „klíč“ a v certifikovaném konstrukčním systému pro záruku pojištění. Oba domy jsou ideální pro středně velkou rodinu. Mají v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a jeden pokoj, který může sloužit buď jako pracovna, nebo jako pokoj pro hosty. V podkrovním patře se pak nacházejí další 3 pokoje. Jedná se o moderní nízkoenergetické domy s roční ztrátou 3kW. Roční náklady na vytápění a spotřebu energie činí cca 15 000 Kč. Vytápění bude zajištěno tepelným čerpadlem s funkcí klimatizace. V případě potřeby ve věci úpravy domu, vám bude k dispozici architekt stavby. Zhotovitelem je stavební firma s dlouholetou praxí a bohatou zkušeností. Pozemky jsou na rovině s rozlohou 600 a 621 m². Okolí je velmi klidné, jedná se o parcely 191/21 a 191/22 na konci obce.

Chytrá poloha obce Nerad:
Nerad je sice malá klidná vesnička, ale díky spojení s obcí Živanice nabízí vše, co člověk potřebuje k pohodlnému bydlení. Vaše náročnější potřeby poté naplní nedaleká velká města Pardubice a Hradec Králové. Autem jsou na dosah coby dup a v Pardubicích jste hromadnou dopravou za půl hodinky.  Budete-li chtít trochu zrelaxovat, jen 2 km vás dělí od známých Lázní Bohdaneč, a pokud hrajete golf, jistě oceníte mistrovské 18 jamkové golfové hřiště.


Kam za přírodou a sportem:
Nerad se nachází uprostřed malebných políček, ale díky všudypřítomným cyklostezkám se dostanete rychle i do okolních lesů. O cyklostezky zde opravdu není nouze, vyjezdíte se do sytosti. Svlažit se pak můžete v křišťálové vodě bývalé pískovny na přírodním koupališti Písniky Mělice. Na své si tu přijdou i milovníci jízdy na koni, v přilehlých jízdárnách si lze vypůjčit koně a užít si tak krásu okolní přírody z jeho sedla.
Kam na nákupy: V Neradu a Živanicích najdete potraviny, cykloservis, poštu a zahradnictví. Na větší nákupy můžete vyrazit do obchodních center v Pardubicích a Hradci Králové.

Aktuální stav prodeje pozemků a ceník:

Dům č.
 Parcela č.
 Výměra pozemku
 Užitná plocha domu
 Cena vč. DPH
 Stav prodeje
1
191/21
621 m2
130,2 m2
7.490.000 Kč
REZERVACE
2
191/22
600 m2
130,2 m2
--------------------
 PRODÁNO

Průběh výstavby: